درباره ما

درباره شرکت ما

باربری و اتوبارمهدی , ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد ،  دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان اصفهان و قیمت های حمل اثاثیه منزل را زیر نظر اتحادیه انجام می دهد.

اگر قصد اسباب کشی و حمل بار را دارید باربری مهدی  با یکدهه تجربه در عرصه حمل بار در کنار شما می باشد و شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری خواهد نمود. خدمات اولیه باربری مهدی که مشاوره می باشد هنگامی که شما با باربری مهدیتماس می گیرید کارشناسان خبره ما مشاوره را به صورت 24 ساعته و رایگان در اختیار شما گذاشته و دیدگاه شما را نسبت یه یک اسباب کشی عوض خواهند نمود.

مابنا به نیاز شما سرویس بسته بندی وسایل منزل را برایتان انجام خواهیم داد که پکیج بسته بندی وسایل منزل شامل فوم و وکیوم های 90و 180 متری خواهد بود که همراه با آن از سلفون و کارتن حمل لوازم شکستنی ,کارتن های رگال دار که 5 لایه هستند استفاده خواهیم نمود ، از صفر تا صد اسباب کشی را برایتان توسط مهدیبار  انجام خواهیم داد.

بعد از اینکه بسته بندی را برایتان انجام دادیم یک تیم چهار نفره بنا به نیاز شما و بستگی به طبقات شما تعداد کاگر ها را برایتان ارسال خواهیم نمود که بارهای شما را در درون کامیون ها بچینند ، لازم به ذکر است که بگوییم از ماشین های برای حمل اثاثیه استفاده میکنیم که تمامی آنها مسقف و موکت کاری شده هستند ؛ بارهای شما را با نهایت دقت به منزل جدیدتان برده و تخلیه خواهیم نمود.

مهدیبار با سال ها سابقه درخشان آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.

0
دفاتر در سرتاسر ایران
0
کارکنان
0
کشورهای تحت پوشش
0
سال های تجربه باما

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *